Guangzhou EPT Environmental Protection Technology Co.,Ltd

Guangzhou EPT Environmental Protection Technology Co.,Ltd

High quality, Best service,Reasonable price.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerWelding Fume Extractor

Beyaz Dijital Egzoz Duman Extractor Dış Tüp Hava Arıtma

Beyaz Dijital Egzoz Duman Extractor Dış Tüp Hava Arıtma

  • Beyaz Dijital Egzoz Duman Extractor Dış Tüp Hava Arıtma
  • Beyaz Dijital Egzoz Duman Extractor Dış Tüp Hava Arıtma
  • Beyaz Dijital Egzoz Duman Extractor Dış Tüp Hava Arıtma
  • Beyaz Dijital Egzoz Duman Extractor Dış Tüp Hava Arıtma
Beyaz Dijital Egzoz Duman Extractor Dış Tüp Hava Arıtma
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Waterun
Sertifika: CE/ROHS/SGS
Model numarası: M6002DW
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: 420 x 245 x 400mm; 13 kg
Teslim süresi: Yaklaşık 10 iş günü sonra ödeme aldı
Ödeme koşulları: T / T, batı Birliği veya Paypal, L / C, D / A, D / P, Paypal
Yetenek temini: 1, 000PCS AYLIK
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Tıbbi Duman Çekici Uygulama: Hava Temizleyici, duman temizleme fonksiyonu
İnşaat: Metal yüzey, HEPA filtreler, plastik kanallar gürültü, ses: 50 dB'den az
Kanal Uzunluğu: dia.75mm x 1.4m uzunluk * 2 Voltaj: 110V-220V
Sistemik akış: 235m3 / sa Filtreleme Verimliliği: 0.3 mikron% 99.97
avantaj: Dijital ekran ile güç: 80W
ağırlık: 14.5kg Adedi: 1 ünite
Vurgulamak:

egzoz sistemleri kaynak

,

taşınabilir kaynak dumanı çıkarıcı

 
Beyaz Dijital Egzoz Çeker Extractor Dış Tüp Hava Temizleme
 
 
Özellikler:

Model numarası:

M6002DW

Filtreler:

ön filtre, orta filtre, ana filtre

Gerilim / Güç:

110-220V, 80W

Sistemik Akış:

235m3 / sa

Hava hızı:

17m / sn

Filtreleme Verimliliği:

0.3 mikron% 99.97

Kanal Uzunluğu:

Çap 75 mm x 1,4 m * 2

Gürültü, ses:

50dB'den az

Boyutlar (mm):

420x245x400

Net ağırlık:

13 kg

Uygulama:Yakı, Tıbbi Duman, Güzellik Dumanı, vb.

 
 
Açıklama:
 
High efficency fume extractor, which are widely used in the process of soldering, laser marking & carving, printing, etc.We have been selling a good quantity of our solder fume extractors to Germany, Israel, UK and a few other European countries. Lehimleme, lazer markalama ve oyma, baskı vb. İşlemlerinde yaygın olarak kullanılan yüksek verimli duman çıkarıcı, Almanya, İsrail, İngiltere ve diğer birkaç Avrupa ülkesine iyi bir miktarda lehim dumanı aspiratörü satıyoruz. And we got quite good and positive feedback from them on the quality and performance of our products. Ve ürünlerimizin kalitesi ve performansı hakkında onlardan oldukça iyi ve olumlu geri bildirimler aldık.
 
1. duman çıkarıcı lehimleme işlemi sırasında hidrokarbon ve siyanür gibi zararlı maddeleri filtrelemek için tasarlanmıştır, lehim pot teneke daldırma, lazer işaretleme ve oyma, baskı, vb.
 
2. duman çıkarıcı sadece parçacıklar ve gazları emmek için değil, aynı zamanda zararlı havayı arındırmak için kullanılır.
 
3. Bağımsız esnek kanallar üretim değişimlerini kolaylaştırır
 
4. üçlü filtre sistemi, dahil karbon filtre, filtre pamuk, ve hepa filtre, filtre dumanı açıkça ..
a) Ön Filtre: büyük boyutlu ped filtre büyük toz parçacıklarını filtreleyebilir
b) Orta Filtre: ana filtrenin ömrünü uzatmak için daha büyük tozları filtreler.
c) Main Filter: it includes HEPA (high efficiency) filter and gas filter. c) Ana Filtre: HEPA (yüksek verimli) filtre ve gaz filtresi içerir. The HEPA cleans the gas and powders filtering from the pre-filter and then carry them to the gas filter. HEPA, filtreden çıkan gaz ve tozları ön filtreden temizler ve ardından gaz filtresine taşır. which with the carbon and other chemical combination, filters off the deleterious substance and then outputs the clean air. karbon ve diğer kimyasal kombinasyonlarla, zararlı maddeyi filtreler ve daha sonra temiz hava verir.
 
ürün gösterimi
Beyaz Dijital Egzoz Duman Extractor Dış Tüp Hava Arıtma 0Beyaz Dijital Egzoz Duman Extractor Dış Tüp Hava Arıtma 1Beyaz Dijital Egzoz Duman Extractor Dış Tüp Hava Arıtma 2Beyaz Dijital Egzoz Duman Extractor Dış Tüp Hava Arıtma 3Beyaz Dijital Egzoz Duman Extractor Dış Tüp Hava Arıtma 4
 
 
 
 
 
Özellikleri:
 
1. Dahili hava bisiklet filtreleme sistemi soğuk / sıcak hava dışarıya deşarj önler.
 
2. makine yüzeyi metalden yapılmış, daha korozyon direnci ve dayanıklı.
 
4. Kanallar istenildiği gibi bükülebilir veya uzatılabilir ve ayarlamadan sonra şeklini koruyarak tam olarak emme gereken yere yerleştirmenize izin verir.
 
3. Hava akımı çalışma ortamlarına göre serbestçe ayarlanabilir.
 
5. sessiz çalışma ile güçlü emme gerçekleştirir.
 
 
Uygulamalar:
 
Waterun Technology Co.,Ltd manufacturing a variety of high quality air purification systems for filter the harmful substances. Waterun Technology Co, Ltd zararlı maddeler filtre için yüksek kaliteli hava arıtma sistemleri çeşitli imalat. Our line of floor, bench top, mounted and portable units serve a variety of applications including welding, soldering, manufacturing, laboratory and pharmaceutical operations.Don't despair if you don't see your application listed below! Zemin, tezgah üstü, monteli ve portatif ünitelerimiz, kaynak, lehimleme, imalat, laboratuvar ve ilaç işlemleri dahil olmak üzere çeşitli uygulamalara hizmet vermektedir.Aşağıda listelenen uygulamanızı görmüyorsanız umutsuzluğa kapılmayın! Our modular product line can be configured in a number of different ways to address your specific requirements.Contact us today to find out the solutions! Modüler ürün serimiz, özel gereksinimlerinizi karşılamak için birkaç farklı şekilde yapılandırılabilir. Çözümleri bulmak için bugün bize ulaşın!
 

1.

duman çıkarıcı lehimleme

2.

lazer kesim, lazer gravür ve markalama

3.

elektronik üretimi

4.

kaynak, lazer kaynağı

5.

tıbbi, yakı, yakı-yakı

6.

güzellik duman çıkarma

7.

İlaç ve laboratuvarlar, kimyasal

8.

3D baskı

9.

toz toplayıcı

 
 
Rekabet avantajları:
 
1. yabancı ülkelerden gelen ürünler ile karşılaştırıldığında, ürünlerimiz etkisi açısından neredeyse aynı, ama ürünlerimizin çoğunluğu USD2000 daha az, bu yüzden ürünlerimiz maliyet-etkin ve daha uygun maliyetli kullanımı.
 
2.The products from abroad mainly purify the viruses and bacteria as the main direction of governance. 2.Yurtdışından gelen ürünler, yönetişimin ana yönü olarak virüsleri ve bakterileri arındırır. In China not only to purify viruses, bacteria, but also clean harmful smoke pollution. Çin'de sadece virüsleri, bakterileri temizlemek değil, aynı zamanda zararlı duman kirliliğini de temizlemek. WHO estimates that there are over 200 million people deaths each year due to inhalation of indoor and outdoor air pollution in small particles. DSÖ, küçük parçacıklarda iç ve dış hava kirliliğinin solunması nedeniyle her yıl 200 milyondan fazla insanın öldüğünü tahmin ediyor.
 
3.Self-developed impeller, better quality than ordinary plastic impeller, more stable, more powerful suction. 3.Kendinin geliştirdiği çark, sıradan plastik çarktan daha kaliteli, daha kararlı, daha güçlü emiş. The unique tiered filter design, can effectively purify the toxic and harmful substances in the air, such as formaldehyde, benzene, ammonia, radon gas, sulfur dioxide..etc, and use of low cost. Eşsiz katmanlı filtre tasarımı, havadaki formaldehit, benzen, amonyak, radon gazı, sülfür dioksit ... vb. Gibi toksik ve zararlı maddeleri etkili bir şekilde arındırır ve düşük maliyetli kullanır.
 
4. firmamız fırçasız motor kullanır, sıradan motor ile karşılaştırmak, bu motor hızı daha yüksek, düşük gürültü, bakım gerektirmez, ancak daha uzun ürün ömrü.
 
 
FQA:
 
1. Filtrelerin işlevleri nelerdir?
Answers. Yanıtlar. 1) Pre-Filter/F8 pre-filter: the large-size pad filter can filter large particles of dust (according the requirement to select pre-filter or F8) 1) Ön Filtre / F8 ön filtre: büyük boyutlu ped filtre büyük toz parçacıklarını filtreleyebilir (ön filtre veya F8 seçme gereksinimine göre)
2) PP Middle Filter/Fiber glass filter: it filters the middle-size, small size particles bigger powders for prolonging the main filter's life. 2) PP Orta Filtre / Fiber cam filtre: ana filtrenin ömrünü uzatmak için orta boyutlu, küçük boyutlu parçacıklar daha büyük tozları filtreler. (according the requirement to select PP middle filter or fiber glass filter,can use both, the efficiency better.) (PP orta filtre veya cam elyaf filtre seçimine göre, her ikisini de kullanabilirsiniz, verimliliği daha iyi.)
3) Ana Filtre / Aktif karbon: zararlı parçacıkları ve dumanları temizler.
4) Yüksek verimli filtre (orta filtre ve aktif karbon filtre birleştirin): yaklaşık 0.3 mikron parçacıkları ve diğer zararlı dumanları filtreleyebilir.
 
2. Duman çekici için kanallar kısaltılabilir veya uzatılabilir mi?
Answer: It can be shortened or lengthened appropriate; Cevap: Uygun şekilde kısaltılabilir veya uzatılabilir; but we suggest not more than 1.5meter. ama biz 1.5 metreden fazla önermiyoruz. For multi-station, the total pipe length should not exceed 10 meters.If you really need the long duct, you need purchase the corrugated hose. Çok istasyonlu için toplam boru uzunluğu 10 metreyi geçmemelidir.Genellikle uzun kanala ihtiyacınız varsa, oluklu hortumu satın almanız gerekir.
 
3. meme ve sigara arasındaki en iyi mesafe Nedir?
Cevap: mesafe 5-15 cm olmak en iyisidir, ve emme fonksiyonu çok güçlü.
 
4. Ön filtreyi, orta filtreyi ve ana filtreyi ne kadar süre değiştirmeniz gerekir?
Cevap: 1. Ön filtre: normalde 1 ay tarafından değiştirilmesi gerekiyor
2. Orta filtre: normalde 3 ay tarafından değiştirilmesi gerekiyor
3. ana filtre: normalde değiştirilmesi gerekir 6 ay.
Normal çalışma koşullarının ötesinde tüm yaşam süresi bazında
 
5. Bizim duman çıkarıcı zehirli gaz zararını azaltabilir?
Answer: Because our fume extractor has several high quality filters, including the active carbon filters, which can filter the harmful particles, and pre-cotton filter, which can aborb the gase air. Cevap: Duman çekicimiz, zararlı partikülleri filtreleyebilen aktif karbon filtreler ve gaz havasını abzorbe edebilen pamuk öncesi filtre de dahil olmak üzere birkaç yüksek kaliteli filtreye sahip olduğundan. and the HEPA filters. ve HEPA filtreleri. All these kind of filters can reduce the harm from poison gas. Tüm bu tür filtreler zehirli gazdan kaynaklanan zararı azaltabilir.
6.Kanallı egzoz fanı ile karşılaştırmanın avantajı nedir?
Cevap: 1. gibi birçok avantajı (1) Temiz hava kalitesi (2) enerji tasarrufu (3) kolay kurulum, esnek kaldırmak (4) düşük maliyetli (5) hastalıkların insidansını azaltmak ve önemli hastalıklar, ve sağlık paha biçilmez (6 ) hoş olmayan kokuyu azaltmak için (7) tozu ve diğer zararlı maddeleri azaltmak vb.
 
7. bizim duman çıkarıcı ömrü nedir?
Answer: Motor lifetime is (continuous working 24 hours) 20,000 hours, consider environmental factors. Cevap: Motor ömrü (sürekli 24 saat çalışma) 20.000 saattir, çevresel faktörleri göz önünde bulundurun. Usually it can use 4-5 years without any problems based on the normor working condition. Genellikle 4-5 yıl normor çalışma koşullarına dayalı herhangi bir sorun olmadan kullanabilirsiniz.

İletişim bilgileri
Guangzhou EPT Environmental Protection Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Li

Tel: 1393344568

Faks: 86-755-8299412

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)